Menu
افکتینو:مرجع عکس پروفایل

عکس های عاشقانه رمانتیک

عکس های عاشقانه رومانتیک

عکس پروفایل عاشقانه

About this capture #خانهداستان کوتاهدل نوشته های عاشقانهرمانعکس های عاشقانهارتباط با مانقشه ی سایت جستجو آرشیو مطالب ۱۳۹۴ ۱۳۹۳ لینک دوستان خرید هاست ارزان هاست رایگان اطلاعات ورود پیگیری نوشته‌ها باRSS پیگیری دیدگاه‌ها با RSS WordPress.org عکس های عاشقانه و رمانتیک عکس های عاشقانه نشناسان معتقدند به صورت نسبی می توان بخشی از ویژگی های اخلاقی ، روحی و روانی افراد را از طریق عکس پروفایلشان شناخت.عکس پروفایل قریب به 100درصد افراد جامعه در فضای مجازی حداقل یک حساب کاربری دارند و هر کس بنا به شخصیت و روحیات خود عکسی را برای این حساب کاربری انتخاب می کند. روانشناسان معتقدند که از طریق عکس پروفایل افراد می توان به ویژگی های اخلاقی و شخصیتی آنها پی برد اما این کار برای افراد غیر متخصص امکان پذیر نیست هر چند که برخی افراد ادعاهایی در این خصوص دارند. شناخت افراد از طریق عکس پروفایل موضوع جذابی است که شاید بتواند کمی در نوع روابط با یکدیگرو حد ومرزها مفید واقع شود. یک روانشناس در خصوص شناخت افراد از طریق عکس پروفایلشان می گوید:براساس هر عکس پروفایلی نمی توان در مورد شخصیت فرد قضاوت کرد و باید فاکتورهای متعددی را در نظر گرفت. او تاکید کرد:اگر فرد به اراده و انتخاب خود عکس پروفایل انتخاب کند می توان بر اساس آن و در صورت تکرار در خصوص ویژگی های فردی او قضاوت کرد.و رمانتیک oc3l8ems0hkg2qtfot4 بقیه ی در ادامه ی مطلب … عکس های عاشقانه و رمانتیک 12573921_kolbeyeheshgh_ir عکس های عاشقانه و رمانتیک 1454152680408922_large عکس های عاشقانه و رمانتیک jtcxh70gvyqtd3n0s16u عکس های عاشقانه و رمانتیک تعداد بازدید : 1202تاریخ نگارش : ۱۳۹۴/۱۲/۲۰نوشته شده توسط : Abolfazlنظرات : بدون دیدگاه مطالب مرتبط آغوش عجله نکن عاشق دلتنگی های من حرف های عاشقانه آدم دیگه گمشده عاشقانه های من قهوه ی تلخ آغوش پاسخی بگذ

عکس پروفایل خاص و زیبا

 

ما می توانید از طریق عکس خود، شخصیت، موارد مورد علاقه و یا پیام های خاصی را به اطرافیان انتقال داده و حتی گاهی قدرت عکس،  در بیان احساسات شما، می تواند در ردیف قدرت کلمات قرار گیرد.

امروزه  روابط بین افراد، بیشتر از طریق ابزارهای ارتباطی غیر کلامی است و شما از طریق عکس خود می توانید تمام آن چه را که در ذهن خود دارید، به تصویر بکشید.

اشتراک گذاری عکس، راهی برای دریافت واکنش اطرافیان

روانشناسی عکاسی، سفر به قلمرو شخصیت و روح افراد است که  در آن، عکاسی با روانشناسی ادغام می شود. این کشف، شامل نحوه ایجاد، به اشتراک گذاری و واکنش به عکس ها است.

مفاهیم تصویری در حوزه  روانشناسی

تلفیق روانشناسی و عکاسی، شامل بررسی نحوه استفاده از تصاویر، برای بیان ایده های مهم در مورد شخصیت افراد است. شما می توانید از تصاویر، برای بیان افکار، شخصیت، احساسات و دیگر علائق خود استفاده کنید

انشناسی عکس پروفایل منظره : کم نیستند کسانی که عکس طبیعت، حیوانات یا حتی یک تابلوی نقاشی را به جای عکس پروفایل خود انتخاب می‌کنند. چنین عکسی هم می‌تواند نشانه علاقه آنها به یک موضوع خاص باشد و هم حرف‌های دیگری برای گفتن داشته باشد. انتخاب عکس طبیعت به جای عکس خودتان، نه‌تنها می‌تواند از طبیعت دوستی شما حکایت کند بلکه گاهی راز‌های شخصیتی‌تان را هم فاش می‌کند. چنین عکسی به دیگران می‌فهماند که شما فردی برون‌گرا هستید که نمی‌خواهید با صراحت این واقعیت را به دیگران گوشزد کنید. شما احتمالا مایل هستید فاصله‌تان را با دیگران حفظ کنید اما در عین درونگرایی به حضور در کنار دیگران هم نیازمندید و می‌خواهید با آمدن به شبکه‌های اجتماعی، حصاری که دور خودتان کشیده‌اید را کمرنگ‌تر کنید.

عکس های پروفایل جالب و زیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *